Aplikacja Arche Hotele

Najlepsze oferty hotelowe w naszej aplikacji

POBIERZ

Rehabilitacja Zamek Janów Podlaski

Pakiety

Rehabilitacja Zamek Janów Podlaski oferuje kompleksową usługę bazującą na światowych standardach. Naszym Gościom zapewniamy terapię indywidualnie dostosowaną do zaistniałych problemów i potrzeb. Najważniejsza jest przyczyna dysfunkcji, dlatego skupiamy się na źródle problemu, nie na jego objawach. Duży nacisk kładziemy na czynne zaangażowanie naszych Gości w terapię oraz program ćwiczeń do wykonywania w domu.

Najważniejsi są ludzie - zespół terapeutyczny tworzy zgrana grupa doświadczonych fizjoterapeutów i rehabilitantów, dla których wykonywanie swojej pracy to coś więcej niż zawód…TO PASJA. Czynnie biorą udział w przedsięwzięciach promujących zdrowie, rekreację i zdrowy styl życia. Na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje i poszerzają zakres umiejętności, biorąc udział w kursach, szkoleniach i konferencjach z dziedziny fizjoterapii, medycyny manualnej, traumatologii narządu ruchu, między innymi takich jak:

  • terapia manualna i chiropraktyka (Ackermann, Mulligan, Składanowski, Rakowski, Cyriax),
  • metody neurofizjologiczne – (PNF, NDT Bobath),
  • metody powięziowe (FDM, Pinopresura, masaż głęboki) i wiele innych
  • ćwiczenia grupowe i fitness
  • drenaż limfatyczny

Razem z trenerem personalnym, trenerem fitness i dietetykiem oraz nadzorującym przebieg terapii lekarzem i pielęgniarką stanowią całość, dającą sukces w leczeniu.


Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi propozycjami. 
Na start proponujemy bardzo atrakcyjne ceny! Warto nas sprawdzić.

Pakiet rehabilitacyjno
odchudzający